Laser IPL

SHR LASEROVÁ EPILÁCIA

Pokožka tak hebká, že by ste sa jej chceli dotýkať celý deň! Pokroková novinka, ktorá vychytala nedostatky tradičného IPL-ka a prichádza s ešte vyššou, rýchlejšou a trvalou účinnosťou a dokonca jej nevadia slnečné lúče. SHR laserová technológia účinne odstraňuje tmavé i svetlé chĺpky. SHR odstraňuje ochlpenie nízko intenzívnymi opakovanými impulzmi zacielenými na citlivé korienky chĺpkov (folikuly), využíva veľa opakovaní pri nízkej energetickej úrovni v kombinácii s vysokým výkonom. Korienky chĺpkov zohrieva pozvoľna. Energia z rukoväte neškodne preniká pokožkou a kožou až po korienky chĺpkov (folikuly), ktoré obsahujú husté, na melanín bohaté telo a cibuľku chĺpku. Svetlo určitej vlnovej dĺžky v žiarení SHR cieli na pigment a melanín v korienkoch chĺpkoch. Tmavo sfarbený
melanín absorbuje svetlo a rýchlo sa zohrieva, čím likviduje bunky v okolí korienkov zodpovedných za rast chĺpkov. Prúdy svetla znefunkčňujú dotknuté korienky, spôsobujú vypadnutie nechceného ochlpenia a bráni jeho ďalšiemu rastu.

Keďže svetlo nepôsobí sústavne, nedochádza k žiadnemu poškodeniu mimo oblasti korienkov. Cykly rastu chĺpkov nie sú synchronizované, je potrebných niekoľko ošetrení, aby sa zlikvidovali aj spiace korienky, minimálne 10-12 opakujúcich sa ošetrení v rozmedzí 1 krát za 5 týždňov. SHR prináša revolúciu z hľadiska pohodlia a rýchlosti procedúr. SHR je metóda vhodná na podpazušie, horné pery, tvárové ochlpenie, ramená, prsty, brazílsku depiláciu, chrbát, hruď aj nohy. Použiť ju môžeme na všetky časti tela okrem bezprostredného okolia očí. Taktiež je ošetrenie vhodné na všetky typy ochlpenia a pokožky. Pred aj po ošetrení sa chráňte pred spálením slnečným svetlom. Používajte opaľovací krém s vysokým ochranným faktorom na ochranu pred priamym slnečným žiarením.